Sydney, Australia
info@mysterythemes.com
+8547125487

درباره ما

موسسه ژرفای ایده های سبز به شماره ثبت: 1290  در مورخه ۱۳۹۵ تأسیس گردید و از آن زمان تا کنون در صدد برنامه‌ریزی و تدوین مجموعه برنامه‌هایی بوده که علاوه بر حرکت  در مسیر توسعه در جلب مشارکت مردمی گام بردارد. از آنجا که نقش و مشارکت مردم در تهیه، تدوین و اجرای برنامه های مشارکتی ضروری به نظر می‌رسد لذا این مؤسسه با ضمن جذب ایده های سبز، پرورش و اجرای آنها را در دستور کار خود قرار داد تا حرکت برنامه ریزی شده خود را به سوی توسعه پیش ببرد. بدیهی است در این مسیر حساب ویژه‌ای بر حضور و همراهی اقشار مختلف مردم باز کرده است و به همین منظور به معرفی اجمالی  بخشی از فعالیت های این مجموعه اشاره می کنیم. امید آنکه مطالعه و بررسی آن توسط خوانندگان محترم انگیزه مشارکت مردمی را افزون نموده و  ما را در پیوند عمیق و موثر بین توسعه پایدار و مشارکت عمومی یاری نماید.

معرفی حوزه های فعالیت موسسه:

کارت اعتباری
سرمایه پذیری و سرمایه‌گذاری مشارکتی
تجارت الکترونیک

کارت اعتباری: از عمده ترین اهداف و برنامه های این موسسه صدور کارت اعتباری )که با عنوان‌های: کارت اعتباری، کارت وام،  (credit card ویژه اشخاص حقیقی یا حقوقی برای خرید یا استفاده از کالاها و خدمات است. این کارت بر اساس یک قرارداد و تا سقف اعتبار تعریف شده شارژ و امکان خرید فوری و پرداخت را در مدت زمان های تعریف شده فراهم می کند.

میزان اعتبار: سقف اعتباری است که به هر شخص داده می‌شود و بستگی زیادی به درآمد و توان بازپرداخت وی دارد که با توجه به درآمد وی یا ضمانت سازمانها و شرکتهای تامین کننده حقوق و دستمزد دارد. دارنده کارت اعتباری می‌تواند پس از تعیین اعتبار و فعال شدن کارت از محل این اعتبار کالا و خدمات مورد نظر را خریداری کرده وبهای آن را در هنگام سر رسید، یکجا یا به صورت اقساط بپردازد. تعیین اعتبار اعتبار به اعتبار سنجی نیز گفته می شود که سقف اعتبار خرید هر دارنده کارت را مشخص می‌کند تا کمترین ریسک نسبت به عدم پرداخت را داشته باشد بدیهی است برای صدور تضمین های مختلف توسط صادرکنندگان در نظر گرفته می‌شود.

اهداف:

افزایش قدرت خرید مشتریان

امکان خرید کلیه کالاها و خدمات با اقساط ۱۲ الی ۶۰ ماهه

کم شدن هزینه های مازاد اعم از سود و کارمزد های نامتعارف

انجام کلیه عملیات خرید و پرداخت به صورت الکترونیک

ضریب امنیتی بالای خرید

تسهیل و تسریع خرید و انجام معاملات

امکان بهره مندی مشتریان از یک وام فوری بدون سود

کاهش نقل و انتقال پول

قدرت خرید بیشتر

شرایط آسان دریافت

مدیریت هزینه و آزادی عمل در پرداخت

اعتبار مستمر